מעבדה לתיקון סלולר תל אביב 077-431-2277​

החלפת מסך לשיאומי Xiaomi

החלפת מסך לשיאומי Xiaomi

שיאומי היא כנראה האופציה הטובה ביותר בשוק עבור צרכנים שמעוניינים בטלפונים איכותיים וזולים. אז מבחינת המחיר, תיקוני מסך למכשירי שיומי זה הדבר האחרון שירושש אתכם.

החלפת מסך שיאומי יכולה להחזיר למכשיר את החיים ולאפשר לכם לחזור ולהשתמש בפונקציות.לכל מי שהיה אי פעם מכשיר סלולרי יודע שהם לא חסינים, בייחוד כאשר מפילים אותם. אם קורה שלמכשיר שלכם נשבר המסך, אתם צריכים בראש ובראשונה להחליט לתקן אותו במעבדה שמוכרת חלקים מקוריים כמו שלנו – אצלינו בפיקס מובייל מקבוצת מחסני הסלולר יהיה לכם ראש שקט.

בשוק המסכים הקיימים בשוק היום יש כמה אופציות:

– מסכים מקוריים

– מסכים מקוריים ללא מסגרת

– מסכים סינים

עלות התיקון נע בין 250 – 600 ₪ תלוי בדגם

משך זמן תיקון החלפת מסך שיאומי נע עד כשעתיים, אין ספק שהמחיר יקר למסך מקורי אך יש כמה סיבות.במסך חלופי איכות המסך תהיה נמוכה בהרבה, והרזולוציה תהיה פשוט גרועה.הרבה אנשים מנסים לחסוך כמה שקלים ומנסים להזמין מחו"ל (סין וכו') ,נניח שהצלחתם למצוא מסך במחיר טוב וגם הצלחתם להתקין אותו אבל אחרי התיקון, גיליתם שהמסך שקיבלתם: מזויף. ואז תתחילו להתעסק בהתכתבות עם איזה סוחר מחו"ל וכל הכאב ראש הזה רק בשביל לקבל את הכסף שלכם. לכן שווה להשקיע בעוד כמה שקלים ולגשת למעבדה טובה והכי חשוב לבדוק שהמסך מקורי!

אז למה לתקן אצלנו בפיקס מובייל?

המעבדה שלנו יודעת להתמודד עם כל תקלה, לצוות המעבדה וותק של שנים רבות בתחום התיקונים והשירות.  בראש ובראשונה לשירות עם חיוך, מקצועי וסבלני. אנו מתחייבים להחזר כספי מלא במידה והתקלה לא נפתרה.

שיאומי - Xiaomi
החלפת מסך לשיואמי Xiaomi
דילוג לתוכן