מעבדה לתיקון סלולר תל אביב 077-431-2277​

החלפת שקע טעינה לסמסונג Samsung

פיקס מובייל מרשת מחסני הסלולר בפריסה ארצית, שירותי מעבדה. אחד התקלות הנפצות ביותר הוא שקע הטעינה יכול להיהרס בגלל משחק, קיפול או משיכה חזקה של הכבל חדירה של מים לתוך השקע – דבר שעשוי לגרום לקורוזיה במידה שנראה ששקע הטעינה תקול, חשוב להחליף אותו בהקדם כדי למנוע נזקים גדולים יותר. מדובר בעבודה מורכבת באופן יחסי ולכן חשוב שהיא תתבצע על ידי טכנאי מקצועי ומיומן. כמו כן, יש לוודא ששקע הטעינה החדש יהיה שקע טעינה מקורי.

כשמשתמש מגיע למעבדה מקצועית לתיקון החלפת שקע טעינה לסמסונג גלקסי הטכנאי בודק אם קיימת בעיה בשקע הטעינה. כאשר אתם באים לתקן את המכשיר, חשוב לוודא שהחלפת שקע הטעינה מתבצעת לרכיב מקורי בלבד. אתם חוזרים הביתה ומחברים את המכשיר שלכם לכבל הטעינה שלו בציפייה שהוא ייטען, אך זה לא קורה. במקרה הזה כנראה שיש בעיה ברכיבי הטעינה או במכשיר גלקסי שלכם. יכול להיות שזה שבר בשקע הטעינה. קרה ויש שבר בשקע הטעינה  מה תעשו? על מנת שהרכיבים הללו יחזרו לקדמותם, עליכם לבחור במעבדת תיקונים שמבצעת החלפת שקע טעינה מקורי בלבד.

חלקים לא מקוריים יגרמו לנזק במכשיר עצמו, ולכן לא מומלץ לקחת את הסיכון איתם.

המחיר במעבדה פיקס מובייל תיקון שקע טעינה  יכול להשתנות בהתאם לסוג המכשיר מחיר נע בין 150-400 ₪ 

שקע הטעינה מכיל עשרות פינים, רק טכנאי מקצועי ידע לתקן את הפינים בלי לעקם אותם ציוד מיוחד ועבודה עדינה ומדויקת שנרכשה לאחר ניסיון רב. אם יש צורך בהלחמות, טכנאי מיומן ידע לבצע אותן בהצלחה.

סמסונג - Samsung
החלפת שקע טעינה לסמסונג Samsung
דילוג לתוכן