מעבדה לתיקון סלולר תל אביב 077-431-2277​

החלפת סוללה לסמסונג Samsung

כבר לא קיים מכשיר שהסוללה בו מחזיקה שבוע כמו פעם, כיום בשימוש סביר בגלקסי הסוללה מחזיקה בממוצע כ-10 שעות, החלפת סוללה לגלקסי בדרך כלל נדרשת כשנה וחצי לאחר קניית המכשיר שזהו זמן הבלאי הטבעי של הסוללה.

הסימנים המעידים על סוללה פגומה הם בדרך כלל שהגלקסי נכבה כאשר הסוללה על אחוזים נמוכים (בין 10 ל-25 אחוז), וכשהוא נדלק מעצמו על אחוזים גבוהים יותר, וגם כאשר מוציאים מהמטען ומיד יורדים אחוזים.. 

אצלנו תקבלו:

  • חלקים איכותיים בלבד: אנו משתמשים בחלקים מקוריים בלבד,.
  • זמן תיקון: עד שעה
  • שרות: צוות המעבדה עומד לרשותך בכל שאלה.
  • אחריות על כל תיקון: אנו נותנים אחריות על כל תיקון אותו אנו מבצעים

אין נוסחה כאשר מדובר על החלפת סוללה הכול מסתכם בכמות הזמן שבו אתם משתמשים במכשיר שלכם. ככל שתשמשו במכשיר יותר זמן כך הסוללה תישחק ותצטרכו להחליף אותה בסוללה חדשה על מנת להחזיר את המכשיר לביצועים שלו.

אתם יכולים לסכן את המכשיר שלכם במידה ותכניסו אליו סוללה לא מקורית. לכן אתם צריכים לוודא שאתם מקבלים את התמורה הטובה ביותר בהתאם למחיר שאותו אתם משלמים.

המכסה האחורי של המכשיר עשוי להיות מזכוכית עבה המודבקת עם דבק שלא ניתן להסיר בקלות אלא רק על ידי חימום עדין..חימום לא נכון של גב המכשיר עלול לקלף את הצבע שעל גב המכשיר ואף לפוצץ את גב הזכוכית במקרה של הפעלת כוח.כדי להחליף את הסוללה תצטרכו לפנות למעבדה מקצועית

למה פיקס מובייל מקבוצת מחסני הסלולר?

המעבדה שלנו יודעת להתמודד עם כל תקלה, לצוות המעבדה וותק של שנים רבות בתחום התיקונים והשירות.  בראש ובראשונה לשירות עם חיוך, מקצועי וסבלני. אנו מתחייבים להחזר כספי מלא במידה והתקלה לא נפתרה.

 

סמסונג - Samsung

סוללה טלפון סמסונג Samsung

סוללה טלפון סמסונג
דילוג לתוכן