מעבדה לתיקון סלולר תל אביב 077-431-2277​

מעבדה לתיקון אייפון תל אביב

מעבדה לתיקון אייפונים מרשת מחסני הסלולר בפריסה ארצית. אייפונים הם מכשירים פופולריים מאוד בשוק הישראלי, מיוצרים על ידי חברת אפל. מדובר באחת החברות טכנולוגיות שעשתה מהפך מטורף בשוק הסלולר אי שם בשנת 2007. חברת אפל היתה הראשונה מכולם אשר פיתחה והוציאה אל השוק את הטלפונים החכמים עם מסכי מגע, ומאז כל יצרניות הסלולאר בעולם מייצרות את מסכי המגע בכל הגדלים, וברמותו איכויות שונות.מאוד נדיר בתקופה של היום, לראות מסך טלפון סלולארי ללא מסך מגע.

כל מכשירי האייפון מגיעים כיום עם מערכת הפעלה סגורה, וייחודית אך ורק להם אשר מיוצרת עבור מחשבים ניידים מתוצרת חברת אפל, הרכיבים בכל מכשירי האייפון מיוצרים גם הם על ידי החברה, לרוב במפעלים בסין. בגלל הייחודיות של מערכת ההפעל, והרכיבים, יש משקל מאוד כבד לאופן ביצוע תיקוני אייפונים. ולכן חשוב מאוד לבחור מעבדה לתיקון אייפון שמכירה היטב את המכשיר. מעבדות מחסני הסלולר סיף תל אביב, וסיף ירולשים, הוסמכו והוכשרו עם ותק מעל 12 שנה ומהווים גורם מקצועי ואיכותי
לתיקון כל קו המוצרים של אפל בשיראל,
iPhone , iPad ,Apple Watch, Apple TV, Beats, iMac, Macbook, Macbook pro .

החלפת סוללה לאייפון

תיקון אייפון – החלפת מסך

ברגע שהמסך של מכשיר הטלפון שלכם נשבר, נסדק או במצב של חוסר תגובה. זה הזמן לתקן את המכשיר ולהתחיל לחפש מעבדה סלולר בתל אביב עם שירותי החלפת מסך למכשירים מסוג אייפון. ישנם הרבה מעבדות כיום ומאוד קשה לבחור באחת מהם. אנחנו רשת מחסני סלולר בפריסה ארצית, עם נסיון של מעל ל-12 שנה יכולים לטפל בבעיה במקצועיות. אנו ניתן לכם את האפשרות להנות מהמכשיר אחרי התיקון בדיוק כמו שהיה. שהמסך ניזוק ולא מאפשר לכם לעבוד עם המכשיר, מסרו לנו את המכשיר עוד היום למעבדה – ואנו נדאג לתיקון מקצועי בזמן הקצר ביותר .

החלפת סוללה לאייפון תל אביב

תיקון אייפון – החלפת סוללה

 

אחד התופעות הנפוצות לבעיות עם הסוללה, שהסוללה נגמרת מהר. הסממנים לכך הם:
מכשיר אייפון נכבה ב20% ומטה באופן פתאומי
מכשיר אייפון שנכבה ונדלק (מכשיר האייפון מבצע פתאום אתחול)
מכשיר אייפון שבמהלך השימוש בו נכבה ב 20% אחוז בד"כ.
מכשיר אייפון שהסוללה בו נגמרת מהר מידיי.
המעבדות של מחסני הסלולר יכולים לתקן ולהחזיר את האייפון שלך חזרה במצב תקין. כמו חדש ! אנו לא חוסכים כסף על זמן העבודה או החלקים! .

ציקון מסך אייפון תל אביב

תיקון אייפון – קורוזיה במכשיר

מבין כל הבעיות הכי נפוצות בקרב כל סוגי המכשירים, היא שהטלפון בא במגע עם מים. מכשיר האייפון מכל הסוגים והדגמים, כמו כל מכשיר אלקטרוני בנוי ממעגל ורכבים אלקטרונים. מים כידוע לכולנו מוליכים זרם חשמלי. שהמכשיר האייפון בא במגע עם מים, לוח האם של האייפון כולל כלהרכיבים אשר על לוח האם מתחילים לקצר אחד עם השני בזמן שהמכשיר דלוק. חברת אפל העולמית מנסה לשפר את ולמגן חדירת מים למכשיר האייפון, ההמלצה שלנו היא להימנע ככול שניתן מחשיפה לנוזלים. במקרים כאלו זה הזמן לפנות אלינו רק אצלינו יש מעבדה לתיקון אייפון מקצועית.

דילוג לתוכן